Senior Technical Program Manager
Remote/ XIII. kerület

Hivatkozási szám WHCSZ7375

Remote/ XIII. kerület Vissza Senior Technical Program Manager Hivatkozási szám WHCSZ7375

Multinacionális partnerünk diagnosztikai képalkotó eljárások fejlesztője és radiológiai gyógyszer készítmények gyártója és forgalmazója. Vizualizációs csapatukba Product Owner kollégát keresünk.

Feladatok

  • Ügyféligények megértése, teljesítése
  • Projektmenedzsment
  • Feladatok kisebb egységekre bontása, definiálása
  • Fejlesztők munkájának folyamatos támogatása
  • Határidők nyomon követése, betartása

Elvárások

  • Legalább 2-3 év tapasztalat termékmenedzsment vagy projektmenedzsment terén
  • A szoftverfejlesztési és/vagy tesztautomatizálási alapelvek ismerete
  • Erős, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Magas fokú önállóság és kezdeményező készség
  • Kiváló kommunikációs készség

Ajánlatunk

  • Hosszú távú projektek
  • Nemzetközi, szakmailag felkészült csapat
  • Széles körű juttatások
  • Teljes home-office lehetőség
  • Garantált fejlődés