Senior/Lead DevOps Engineer
Budapest

Hivatkozási szám WHCSZ104

Budapest Vissza Senior/Lead DevOps Engineer Hivatkozási szám WHCSZ104

Tovább a jelentkezéshez
Telekommunikációval foglalkozó partnercégünk munkatársat keres!

Feladatok

  • DevOps modell tervezése és kidolgozása, konfigurációs és telepítési automatizálás fejlesztése és megvalósítása.
  • Az SDxE2E gyártósor szállításának, működőképességének, rendelkezésre állásának biztosítása.
  • Új tesztelések végrehajtása
  • Az SD-WAN új technológiák integrációjának azonosítása és értékelése, a változó igényekre reagáló további automatizálások alkalmazása,
  • A hálózati komponensek architektúrájának és tervezési specifikációjának kidolgozása, aktív részvétel más platformkomponensek szakértői értékelésében.
  • API-k tervezése és megtervezése a platformszolgáltatásoknak a végfelhasználók számára történő megjelenítéshez.
  • Összetett hálózati teljesítményproblémák elhárítása más hálózati mérnökökkel együtt
  • Agilis módszertanok alkalmazása a szoftverfejlesztésben

Elvárások

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Az SDN architektúra és technológia (vezérlési sík, adatsík, menedzsment sík, szervezés) ismerete és tapasztalat nyílt forráskódú vagy kereskedelmi SDN-vezérlőkkel.
  • Jártasság az agilis fejlesztés, a CI/CD módszertanok és az automatizálás terén.
  • Hálózati (TCP/IP, HTTP stb.) és fejlesztési (Java, Javascript, Python) alapismeretek.
  • Virtualizációval, VPN-ekkel és API-kkal kapcsolatos tapasztalat.
  • Szükséges szakmai ismeretek:
  • Puppet, Chef, Ansible
  • Git, GitLab, GitHub, Bitbucket, SVN, VSTS
  • Jenkins, Bamboo, VSTS, Octopus Deploy
  • Docker, LXD, Kubernetes, Mesos, Swarm
  • AWS, Azure, GCP, Openstack

Amit kínálunk

  • Alapbér
  • Bónusz: negyedéves és éves jutalmak, projektteljesítési bónuszok
  • Cafeteria: próbaidő után B° 270 000 Ft, ami 3 és 5 év után növekszik
  • Képzések: vezetői, hard- és soft skill, illetve nyelvi képzések
  • Egyéb: AYCM kártya: havi 8 ingyenes sportolás; teljes körű munkahelyi élet -és balesetbiztosítás