Sori kikészítő
Tószeg

Azonnali kezdéssel! Jelentkezz! +36303789167 Hivatkozási szám WHC011858

Tószeg Vissza Sori kikészítő Azonnali kezdéssel! Jelentkezz! +36303789167 Hivatkozási szám WHC011858

Hagyományos és elektromos kerékpárok gyártásával foglalkozó partnerünk részére keresünk SORI KIKÉSZÍTŐKET Jász-Nagykun Szolnok megyei munkavégzésre!

Feladatok

  • Hiánypótlások és átállások kezelése
  • Sorfeltöltés
  • Alkatrészismeret

Elvárások

  • Alapfokú informatikai ismeretek
  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Jó fizikai állóképesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Probléma megoldó képesség

Ajánlatunk

  • Bruttó alapbér: 217 000 Ft/hó
  • HAVI bónuszok (bruttó 36 000 Ft) MÁR próbaidő alatt is
  • Negyedéves bónusz: bruttó 30 000 Ft
  • Cafetéria: próbaidő alatt napi 1 meleg étkezés, 4. hónaptól br. 30 000 Ft/hó (SZÉP kártya)
  • 2 műszakos munkavégzés
  • Hétfőtől péntekig tartó munkavégzés
  • Nyugodt, tiszta, rendezett munkakörnyezet
  • Fiatalos csapat
  • Ingyenes vállalati buszjáratok a következő településekről: Abony, Alattyán, Bánhalma, Besenyszög, Cegléd, Cibakháza, Fegyvernek, Jászalsószentgyörgy, Jászladány, Jászkarajenő, Kenderes, Kengyel, Kőröstetétlen, Kuncsorba, Martfű, Mezőtúr, Örményes, Rákóczifalva, Rákócziújfalu, Szolnok, Szolnok-Szandaszőlős, Szajol, Szászberek, Tiszaföldvár, Tiszaföldvár-Homok, Tiszajenő, Tiszakécske, Tiszasüly, Tiszatenyő, Tiszavárkony, Törökszentmiklós, Tószeg,Törökszentmiklós-Surjány, Törtel-Besnyő, Törtel, Újszász, Vezseny, Zagyvarékas
  • Ingyenes munkaruha