Speciális berendezés karbantartó/Villamos karbantartó
Győr

Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Hivatkozási szám WHC01141

Győr Vissza Speciális berendezés karbantartó/Villamos karbantartó Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Hivatkozási szám WHC01141

Győri nemzetközi ipari szolgáltatásokkal foglalkozó partnercégünk részére keresünk: Speciális berendezés karbantartó (Villamos karbantartó) munkatársat.

Feladatok

  • Karbantartási és hibaelhárítási feladatok elvégzése és dokumentálása az alábbi területeken: Termelést támogató berendezések Légtechnikai berendezések Épületgépészeti vezérlések, szabályozások

Elvárások

  • Szakközép iskolai végzettség (villamosipari)

Ajánlatunk

  • Versenyképes juttatási rendszert, választható béren kívüli juttatásokat
  • Mozgóbér
  • Multinacionális hátteret
  • Képzési lehetőségek biztosítását a szakmai fejlődés támogatására
  • Számítható, tervezhető munkarendet