Stratégiai beszerző
Mosonmagyaróvár környéke

Hivatkozási szám WHCSZ11779

Mosonmagyaróvár környéke Vissza Stratégiai beszerző Hivatkozási szám WHCSZ11779

Német tulajdonú, autóipari beszállító partnerünkhöz keresünk bővülés miatt Stratégiai beszerző kollégát!

Feladatok

  • Beszállítók felkutatása/versenyeztetése/értékelése
  • Ártárgyalások lebonyolítása
  • Megtakarítási projektekben való aktív részvétel
  • Beszerzési folyamatok tovább fejlesztése
  • Szoros együttműködés a központi (német) beszerzéssel
  • Szerződéskötések lebonyolítása
  • Számlajóváhagyások kezelése
  • Egyéb stratégiai és adminisztratív feladatok

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • 3-5 év gyártókörnyezetben szerzett releváns tapasztalat
  • Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű Office ismeretek
  • Tárgyalástechnikai ismeretek
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatmunkára való hajlandóság
  • Határozott fellépés

Ajánlatunk

  • Versenyképes bér
  • Cafeteria
  • Éves bónusz
  • Szakmai továbbképzések
  • A kiemelt jubileumi évfordulós években megjutalmazunk
  • Szülinapodon és karácsonykor megajándékozunk
  • Nyáron együtt koktélozunk
  • Télen együtt forraltborozunk
  • Odafigyelünk az egészségedre: évente kétszer vitamint osztunk, rendszeres gyümölcsnapokat illetve szűrővizsgálatokat tartunk.
  • Stabil munkahely egy autóipari vállalatnálKözvetlen, barátságos légkör
  • Családbarát munkahely
  • Home office lehetőség (heti 2 nap)