Sütödei kisegítő
Szeged

Októbertől hosszútávú munkalehetőség Szegeden Diákoknak! Jelentkezz most! Hivatkozási szám WHC02793

Szeged Vissza Sütödei kisegítő Októbertől hosszútávú munkalehetőség Szegeden Diákoknak! Jelentkezz most! Hivatkozási szám WHC02793

Partnerünk patinás, nagy hagyományokkal rendelkező sütőipari vállalkozás. Jelentős gazdasági szerepet tölt be a Dél-Alföld sütőiparában, termékeik több megyében is megtalálhatóak, elismertek. Nappali tagozatos DIÁKOKAT keresünk sütödei kisegítő pozícióba!

Feladatok

  • Pékáru pakolás
  • Pékáru csomagolás
  • Pékáru válogatás
  • Munkaterület tisztán tartása
  • Raktári kisegítő feladatok ellátása

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
  • Megbízható, önálló munkavégzés

Ajánlatunk

  • Bér: br. 1.000 Ft/óra + pótlékok
  • Munkaidő: 6-8 órás műszakok, termeléstől függően
  • Műszakok kezdése: 13:00-kor/14:00-kor/15:00-kor/16:00-kor
  • Könnyen megközelíthető munkahely
  • Hosszútávú munkalehetőség