Szakács
Nyíregyháza

Szakács

Jelentkezz telefonon: +3630/148-8738 Hivatkozási szám WHC012148
Szakács

Nyíregyháza Vissza Szakács Jelentkezz telefonon: +3630/148-8738 Hivatkozási szám WHC012148

Szakácsokat keresünk Nyíregyházán!

Feladatok

  • a nyersanyagok előkészítése, feldolgozása (párolás, főzés, sütés)
  • ételek elkészítése, adagolása, díszítése, tárolása
  • nagy konyhai berendezések hőmérsékletének szabályozása
  • a konyha, a konyhai berendezések, a kiszolgáló területek felügyelete és takarítása a biztonságos és higiénikus ételkezelési előírások betartása érdekében
  • együttműködés a többi szakáccsal
  • naponta több, mint 1200 adag menü elkészítése (3 féle leves, 3 féle főétel)

Elvárások

  • szakirányú középfokú végzettség
  • helyi specialitások megtanulására való hajlandóság
  • jó fizikum (üzemi konyha, óriási kádakban főznek)
  • igényes munkavégzés, rendszerető magatartás

Ajánlatunk

  • túlóra és műszakpótlék
  • bejárás támogatás (távolsági és helyközi bérletek támogatása)
  • cafeteria: br. 106.000 Ft
  • minőségi pótlék:br. 50.000 Ft
  • egyéb kifizetés: br. 30.000 Ft
  • jelenléti pótlék: br. 10.000 Ft