Szereldei minőségbiztosító
Győr

Hivatkozási szám WHC011198

Győr Vissza Szereldei minőségbiztosító Hivatkozási szám WHC011198

Tovább a jelentkezéshez

Győri partnercégünk részére keresünk szereldei minőségbiztosító munkatársat.

Feladatok

  • Gépbeállító által elkészített, sorra kiadandó minták ellenőrzése műszaki rajz és/vagy szerelési próba alapján;
  • Napi gyártott alkatrészek mintavételes ellenőrzése;
  • Észrevételek és hibák felderítése, részvétel a hibaok-elemzésben;
  • Nem megfelelő alkatrészek és termékek elkülönítése és döntés a javíthatóságukról/selejtezésükről;
  • Csomagolt késztermékek ellenőrzése és jóváhagyása kiszállítás előtt.

Elvárások

  • Műszaki területen, minőségbiztosításban szerzett tapasztalat
  • Szereldei területen szerzett tapasztalat
  • méréstechnikai ismeretek, mérőeszközök magabiztos használata
  • műszaki rajz-olvasás
  • MS Windows és Office felhasználói szintű ismerete
  • Jó terhelhetőség
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil, folyamatosan fejlődő cégnél
  • Béren kívüli juttatások
  • Azonnali munkakezdés