Szerszámkészítő
Győr

1 műszakos, utazás és albérlet támogatás Hivatkozási szám WHC012017

Győr Vissza Szerszámkészítő 1 műszakos, utazás és albérlet támogatás Hivatkozási szám WHC012017

Autóalkatrészt gyártó partnercégünk részére keresünk szerszámkészítő kollégát.

Feladatok

  • műszaki rajz, 3D modell, egyéb rendelkezésre álló adatok alapján gyártóeszközök javítása, módosítása, fém szerszámok készítése
  • a szerszámokban található mozgó és kopó szerszámacél alkatrészek módosítása és javítása
  • mintaszerszámok és magszekrények technológia szerinti szétszerelése és javítása

Elvárások

  • szerszámkészítő szakmai végzettség, rajzolvasási, forgácsolási ismeretek
  • pontosság, precizitás, jó problémamegoldó képesség, megbízhatóság, terhelhetőség
  • energikus, motivált, csapatmunkában együttműködő

Ajánlatunk

  • folyamatos fejlődés lehetősége, szakmai kihívás
  • biztos, stabil munkahelyi háttér
  • fiatal és dinamikus csapat
  • kiváló munkahelyi légkör