Szervíztechinkus
Vas megye, Gy-M-S megye

Stabil munkahely, kiemelt juttatási csomag, fejlődési lehetőség Hivatkozási szám WHC011677

Vas megye, Gy-M-S megye Vissza Szervíztechinkus Stabil munkahely, kiemelt juttatási csomag, fejlődési lehetőség Hivatkozási szám WHC011677

Felvonóipari partnercégünk műszaki végzettséggel rendelkező kollégát keres!

Feladatok

  • Karbantartás, javítás és kisebb modernizációk elvégzése
  • Hibabejelentésekre történő válaszadás
  • Hibabejelentési ügyelet vállalása
  • A munkakörhöz kapcsolódó adatszolgáltatások, jelentések elkészítése
  • A szerviz útvonal és hozzá tartozó karbantartási munkálatok hatékony elvégzése
  • Együttműködés más technikusokkal

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség(felvonószerelői, villanyszerelői, autószerelő, ács, lakatos, hegesztő)
  • Legalább 1-2 éves szerelői és karbantartási munkatapasztalat
  • Képesség önálló munkavégzésre
  • Felelősségteljes időbeosztás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Utazási hajlandóság

Ajánlatunk

  • Főállású munkaviszony
  • Stabil munkahely
  • Fejlődési lehetőség
  • Alapbéren felüli juttatások (cafeteria, pótlékok, bónuszok)
  • Korszerű munkaeszközök, felszerelés
  • Gyakorlati képzés terepen képzett szakemberek segítségével