Szerződés adminisztrátor
Bárhonnan végezhető

100% Home Office Hivatkozási szám WHC02557

Bárhonnan végezhető Vissza Szerződés adminisztrátor 100% Home Office Hivatkozási szám WHC02557

Tovább a jelentkezéshez

Jól tudsz angolul és németül is? Dolgozz az ország bármely pontjáról, 100%-ban otthonról egy gázmotorokat gyártó nagyvállalat kötelékében!

Feladatok

  • idegen nyelvű szerződések átnézése, információk kigyűjtése, rögzítése a rendszerben

Elvárások

  • min. 24 óra vállalása hetente
  • felsőfokú angol nyelvtudás
  • min. középfokú német / holland / olasz / dán / spanyol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • br. 1500 Ft/óra
  • 100% home office