Targoncás munka nyugdíjasoknak - Tököl
Budapest vonzáskörzete

NYUGDÍJAS MUNKALEHETŐSÉG Hivatkozási szám WHC0721

Budapest vonzáskörzete Vissza Targoncás munka nyugdíjasoknak - Tököl NYUGDÍJAS MUNKALEHETŐSÉG Hivatkozási szám WHC0721

Partnerünk tököli telephelyére keresünk nyugdíjas targoncásokat, akik nem riadnak vissza egyéb raktári kisegítő munkáktól sem!

Feladatok

  • Raktári segédmunka
  • Címkézés
  • Csomagolás
  • Szortírozás
  • Telephely vezető asszisztálása
  • Targoncázás

Elvárások

  • Munkát vállalni abban az esetben tud nálunk, amennyiben Ön öregségi nyugdíjban vagy átmeneti bányászjáradékban részesül és rendelkezik nyugdíjas törzsszámmal
  • Heti 3 teljes nap vagy heti 5-ször 4-5 óra vállalása

Ajánlatunk

  • Br. 1500 Ft/óra