Targoncavezető
Kecskemét

Érdeklődni: +36 30 416 5517 Hivatkozási szám WHC011264

Kecskemét Vissza Targoncavezető Érdeklődni: +36 30 416 5517 Hivatkozási szám WHC011264

Tovább a jelentkezéshez

Targoncavezetőket keresünk Kecskemét egyik legnagyobb szállítmányozó cégéhez!

Feladatok

  • Klasszikus targoncás feladatok ellátása oldalvillás, homlokvillás vagy vezetőállásos targoncával
  • AZ SE BAJ HA PÁLYAKEZDŐ VAGY!
  • Minimális raktározási feladatok ellátása

Elvárások

  • Targoncás jogosítvány (3324 és/vagy 3313 kategória)
  • 3 műszak vállalása
  • Megbízhatóság

Amit kínálunk

  • Kereseti lehetőség: havi nettó 200.000 - 220.000 Ft
  • 40%-os műszakpótlék (18:00 és 6:00 között)
  • Bónuszrendszer
  • 100%-os buszbérlet támogatás
  • 12 Ft/km-es bejárási támogatás gépjármű esetén
  • Céges rendezvények
  • Hosszútávú, bejelentett, határozatlan idejű munkalehetőség