Budapest, xiii. ker.

Tech Team Leader

Hivatkozási szám WHCSZ107

Budapest, xiii. ker. Vissza Tech Team Leader Hivatkozási szám WHCSZ107

Tovább a jelentkezéshez
Ügyfelünk egy norvég tulajdonban lévő multinacionális vállalat, mely Magyarország egyik leglátogatottabb honlapjának szolgáltatója.

Feladatok

  • A csapat napi munkájának koordinálása és szakmai támogatása.
  • A csapat részeként, a határidők, személyes kompetenciák és a szakmai fejlődés figyelembevételével a feladatok elosztása.
  • A csapat munkájának ellenőrzése.
  • A fejlesztők és a felsővezetők tájékoztatása a projektek aktuális állásáról.
  • Új fejlesztési módszerek és technológiák megismerése, a fejlesztők mentorálása.
  • Szoftver minőség biztosítása.
  • A termékmenedzserekkel együttműködve az új szolgáltatások megtervezése, funkcionális specifikációja.
  • A tesztelés és a hibák kijavításának koordinálása.
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, technológiai partnerekkel.
  • A fejlesztők szakmai fejlődésének nyomon követése, javaslattétel a szükséges képzésekre.
  • Főleg a Jófogás és a Használtautó.hu rendszereinek fejlesztésében használt PHP, C, GoLang, Docker, Postgres, MySQL, Yii2, AngularJS, jQuery technológiák professzionális használata és a fejlesztők mentorálása.
  • A megfelelő szakmai légkör és nem utolsó sorban a jókedv biztosítása a csapaton belül.
  • Egy jelenleg 46 fős Technológiai csapat részévé válsz, ahol kezdetben 5-6 fős fejlesztői csoportot fogsz irányítani. Ahogy a szervezet fejlődik és szakmailag fejlődsz Te is, úgy ez a szám 10-12 főre nőhet.

Elvárások

  • Nagyon jól kell ismerned a PHP 5/7-et és/vagy a Go-t.
  • Rendelkezz tapasztalattal objektum-orientált programozásban.
  • Légy jóban a következőkkel: Postgres, MySQL adatbázis és PL/SQL nyelv.
  • És a következőkkel is: Javascript, HTML5, CSS, SASS.
  • Ismerd jól a jQuery-t és/vagy Angular-t.
  • Legyen jártasságod Unix parancsok és GIT használatában.
  • Folyamatosan képezd magad, és használd szakmai tudásod.
  • Írj és beszélj aktívan angolul.

Amit kínálunk

  • Természetesen a csomag tartalmaz alapbért, éves bónuszt, cafetériát és rengeteg béren kívüli juttatást.
  • Hűségprogramunkon belül további lehetőségek: AYCM kártya, angol nyelvi képzés, tréningeken, konferenciákon, workshopokon való részvételi lehetőség.
  • Békeidőkben Travel Grant programunkkal félévente megpályázhatsz külföldi ösztöndíjat, mellyel 15 országba ellátogathatsz akár több hétre is.
  • Ami mindig a rendelkezésünkre áll az irodában: óriási gyümölcshűtő, kávé, tea, kóla, PlayStation, Nintendo, pingpong, csocsó, darts, babzsákfotelek.
  • Ezen felül rengeteg programmal, társadalmi felelősségvállalással, tematikus hónapokkal, sütinapokkal, 3 napos csapatépítővel dobjuk fel az amúgy sem szürke hétköznapokat.
  • Említettük már, hogy az irodánk egy menő, 13. kerületi, díjnyertes szakmai műhely?
  • Csapatunk egyszerre profi, fiatalos, lendületes és sokszínű, köztünk biztos megtalálod a helyed, hiszen sok minden érdekel bennünket.
  • Nálunk nincs túlóra, munka után koncentrálj magadra,lehetőleg kapcsolódj ki és pihenj is.
  • Nálunk egy jól kidolgozott betanítási folyamatra számíthatsz, későbbi munkádra folyamatos visszajelzést kapsz, amiből tudsz építkezni.
  • Non plusz ultra, hogy kutyabarátak vagyunk, hozd be kedvenced vagy játssz a többiekével.
  • Csatlakozhatsz focicsapatunkhoz vagy a szurkolói klubunkhoz, ha más területen vagy otthon, akkor van borklubunk is.