Bács-Kiskun megye, 2024.09.27.

Telephelyvezető

Hivatkozási szám WHCSZ12923

Bács-Kiskun megye Vissza Telephelyvezető Hivatkozási szám WHCSZ129232024.09.27.

Építőipari alapanyag forgalmazásával foglalkozó Partnerünk csapatába keresünk Telephelyvezetőt!

Feladatok

  • Telephelyen dolgozó munkavállalók összefogása, munkaszervezés,
  • Beosztások előkészítése, jelenlétik kezelése,
  • Kapcsolattartás Partnerekkel,
  • Alapanyagmozgás koordinálása és lekövetése,
  • Vállalatirányítási rendszer használata.

Elvárások

  • Legalább középfokú, szakirányú végzettség (logisztika, kereskedelem) vagy 2-3 releváns szakmai tapasztalat
  • Csoportvezetői tapasztalat
  • Magabiztos MS Office és SAP ismeretek

Ajánlatunk

  • Versenyképes alapbér
  • Béren kívüli juttatások
  • Bejárási támogatás