Termék összeszerelő diák
Szombathely

Dolgozz Szombathely egyik kedvelt gyárában! Hivatkozási szám WHC02301

Szombathely Vissza Termék összeszerelő diák Dolgozz Szombathely egyik kedvelt gyárában! Hivatkozási szám WHC02301

Szombathelyi partnercégünk részére keresünk dolgozni vágyó diákokat 3 műszakban! A műszakok választhatóak! ;)

Feladatok

  • Termékek összeszerelése és tesztelése gyártósori munka

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • 17. életév betöltése
  • Heti 5 nap vállalása

Ajánlatunk

  • Br. 1070 Ft/óra
  • 30%-os műszakpótlék 18:00-06:00 között
  • INGYENES edzőtermi bérlet
  • Hosszútávú diákmunka lehetőség