Termékfejlesztő Szakértő (Kártyaelfogadási területen)
Budapest

Hivatkozási szám WHCSZ10891

Budapest Vissza Termékfejlesztő Szakértő (Kártyaelfogadási területen) Hivatkozási szám WHCSZ10891

Budapesti banki szektorban tevékenykedő partnerünk munkatársat keres.
Ha ismered a POS terminálokat, van banki környezetben szerzett tapasztalatod, akkor itt a helyed!

Feladatok

  • A bankkártya elfogadói tevékenységhez kapcsolódó termékek fejlesztése, új szolgáltatások bevezetése
  • Üzleti igény definíció és specifikáció elkészítése, egyeztetése az érintett területekkel, IT és üzleti priorizációs egyeztetéseken való részvétel, azok nyomon követése
  • Operatív és adminisztratív együttműködés a fejlesztési folyamatban résztvevő bankon belüli és kívüli üzleti, fejlesztési és egyéb szakterületekkel
  • Megbeszélések menedzselése
  • Kártyatársasági előírások fejlesztési igényének egyeztetése az érintett területekkel, azok megvalósításának koordinálása
  • Üzleti és kártyatársasági projektek vezetése, azokban való részvétel
  • Prezentációk, üzleti és vezetői előterjesztési anyagok készítése
  • Értékesítő kollégák operatív támogatása
  • Versenytárs elemzés, piackutatás elvégzése, eredmények bemutatása
  • Kereskedő és POS menedzsment rendszerek elsajátítása és napi szintű használata

Elvárások

  • Egyetemi vagy főiskolai diploma
  • 2-3 éves, bankkártya üzletfejlesztési területen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalási szintű, aktív angol nyelvtudás

Ajánlatunk

  • Bónuszlehetőség, cafatéria, önkéntes nyugdíjpénztár
  • Tervezhető karrierpálya
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Barátságos munkakörnyezet, fiatalos csapat