Termékmenedzsment admin gyakornok
Budapest

Szerezz releváns szakmai tapasztalatot már diákként! Hivatkozási szám WHC02824

Budapest Vissza Termékmenedzsment admin gyakornok Szerezz releváns szakmai tapasztalatot már diákként! Hivatkozási szám WHC02824

Partnerünk magyar vállalat, mely több mint 120 éves múltra tekint vissza a világítástechnika és villamosítás terén. 2018 áprilisában tért vissza globális, innovatív márkaként a piacra, magyarországi központtal.

Feladatok

  • Adatbázis fájl + mintagrafikák alapján elkészült új grafikák ellenőrzése
  • Termékadatlapok módosítása az előre megadott instrukciók alapján
  • eCAT adatellenőrzés és korrekció
  • Adatcímke szerkesztés
  • Fotometriai állományok készítése és módosítása

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Adatbázishoz kapcsolódó feladatokkal kapcsolatos tapasztalat
  • MS Office alkalmazások erős felhasználói szintű ismerete (Erős Excel tudás előny)
  • Heti min. 25 óra vállalása
  • Talpraesett személyiség

Ajánlatunk

  • Tanulmányokhoz illeszthető munkaidő
  • Br. 1259 Ft-os órabér
  • Barátságos, támogató munkatársak
  • Hosszútávú diákmunka
  • Könnyen megközelíthető munkahely - Budapest, IV. kerület (irodai munkavégzés)