Termelési munkatárs
Kecskemét

Kiemelkedő bérezés! +36301733767 +36304165517 Hivatkozási szám WHC011686

Kecskemét Vissza Termelési munkatárs Kiemelkedő bérezés! +36301733767 +36304165517 Hivatkozási szám WHC011686

Munkatársakat keresünk Kecskemét legendás autógyárába kiemelkedő bérezésért, modern munkakörnyezetben!

Feladatok

  • Alapanyag előkészítése és feltöltése, gépek beállítása
  • Lakkozott karosszériaelemek maszkolása, csiszolása és polírozása
  • Szerelőszalagon végzett összeszerelő tevékenységek és műveletek a szerelési utasításoknak megfelelően

Elvárások

  • Befejezett általános iskolai tanulmányok
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Jó kézügyesség
  • Precíz és felelősségteljes munkavégzés
  • Csapatszellem, rugalmasság, megbízhatóság
  • Jó állóképesség

Ajánlatunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Cafetéria
  • 13. havi juttatás
  • Étkezési hozzájárulás
  • Munkaruha biztosítása
  • Stabil munkahely, hosszútávú munkalehetőség
  • Előrelépési lehetőség
  • Buszjáratok Kecskemétről és számos településről
  • Munkába járás támogatása 100%-ban
  • Képzési, valamint továbbképzési lehetőségek multinacionális környezetben