Termelési vezető
Dunakeszi

Új egység, izgalmas kihívások! Hivatkozási szám WHCSZ8896

Dunakeszi Vissza Termelési vezető Új egység, izgalmas kihívások! Hivatkozási szám WHCSZ8896

Tovább a jelentkezéshez
Budapest vonzáskörzetében elhelyezkedő világítástechnikai partnercégünk megbízásából TERMELÉSI VEZETŐT keresünk ANGOL  nyelvtudással.

Feladatok

  • Termelési tevékenység irányítása, szervezése
  • A termelési terv megfelelő ütemezése, minőségi feltételek megvalósítása
  • Folyamatos selejtcsökkentés
  • A termékek gyártáshatékony bevezetése
  • Termelési folyamatok optimalizálása és fejlesztése
  • Kapcsolattartás és együttműködés a gyártást támogató szervezetekkel

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Gyártásban, ipari szegmensben szerzett vezetői tapasztalat
  • Átfogó szemlélet, fejlődés iránti nyitottság
  • Pozitív, csapatjátékos szellemiség
  • Számítógépes tudás
  • Jó kommunikációs és tárgyalási készség
  • Problémamegoldó készség
  • Folyékony angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria, bónusz
  • Stabil vállalati háttér
  • Szakmai fejlődés