Termeléstervező
Csongrád-Csanád megye

Hivatkozási szám WHCSZ11639

Csongrád-Csanád megye Vissza Termeléstervező Hivatkozási szám WHCSZ11639

Multinacionális gyártó partnerünk részére keresünk Termeléstervező pozícióba munkatársat.

Feladatok

  • Termelési folyamatok tervezése, ütemezésének megszervezése
  • A termeléshez szükséges gyártási kapacitás tervezése, folyamatos ellenőrzése
  • Lakatosüzem félkész gyártásának tervezése
  • Gyártási folyamatok elindítása
  • Egyéb adminisztrációs feladatok naprakész ellátása
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • Microsoft Office ismeret
  • Nyitottság új ismeretek megszerzésére
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Önálló, precíz, megbízható munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Előny: Angol nyelvtudás, ERP rendszer ismeret

Ajánlatunk

  • Stabil háttér
  • Modern munkakörnyezet
  • Nemzetközi háttér
  • Támogató vállalati kultúra
  • Fejlődési lehetőség