Termelésvezető
Zalaegerszeg

Hivatkozási szám WHCSZ11864

Zalaegerszeg Vissza Termelésvezető Hivatkozási szám WHCSZ11864

Nemzetközi partnercégünk megbízásából, gyártási területen szerzett vezetői tapasztalattal rendelkező Termelésvezető munkatársat keresünk.

Feladatok

  • A vállalat termelési tevékenységének átfogó irányítása, folyamatos ellenőrzése
  • Gyártási terv határidőre történő végrehajtásának a biztosítása
  • Termelési mutatók (KPI) ellenőrzése, csoportvezetők szakmai irányítása
  • Az egyes berendezések hatékonyságának mérése, elemzése, fejlesztése
  • A beosztott munkatársak szakmai felügyelete, értékelése (~55 fő)
  • A felhasznált alapanyagok megfelelő kezelésének felügyelete
  • Aktív részvétel a munkavállalók kiválasztásában, fejlesztési tervek kidolgozásában munkavállalói értékelésekben, a terület HR feladatainak ellátásában
  • A biztonsági szabályok betartása és betartatása
  • Gyártási folyamatok optimalizálása, a termelékenység növelése érdekében proaktív javaslattétel a fejlesztési és hatékonysági intézkedésekre
  • Riportálás az ügyvezető részére, nemzetközi társosztályokkal való aktív kapcsolattartás

Elvárások

  • Műszaki végzettség
  • Stratégiai gondolkodás, rendszerszemlélet
  • Proaktív, célorientált hozzáállás
  • Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat a gyártás területén
  • MS Office programok magabiztos használata (word, excel, ppt)
  • Kiváló kommunikációs és konfliktuskezelési képesség
  • Stabil angol/német nyelvtudás írásban és szóban

Ajánlatunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Valóban támogató környezet
  • Családias légkör
  • Rugalmas munkaidő