Termelésvezető
Győr

Vezetői kihívás egy piacvezető gyártó vállalatnál! Hivatkozási szám WHCSZ10789

Győr Vissza Termelésvezető Vezetői kihívás egy piacvezető gyártó vállalatnál! Hivatkozási szám WHCSZ10789

Autóipari partnerünk megbízásából szakmai- és vezetői tapasztalattal rendelkező termelésvezető munkatársat keresünk.

Feladatok

  • Üzemhez tartozó dolgozók irányítása
  • Gyártási folyamatok működtetése
  • Termelési eszközök, berendezések műszaki és gazdasági kihasználásának optimalizálása, fejlesztése
  • Minőségirányítási elvek betartatása
  • Munkavédelmi szabályok betartatása

Elvárások

  • Vezetői tapasztalat
  • Gépészmérnöki végzettség
  • Festőüzem  és/vagy fröccsöntés területén szerzett tapasztalat
  • Angol és/ vagy német nyelv kommunikáció szintű használata
  • Autóipri tapasztalat

Ajánlatunk

  • Kiemelt juttatási csomag, vezetői bónusz
  • Autó személyes használatra