Tervezőmérnök
Tata

Pályakezdő mérnökök figyelem! Hivatkozási szám WHCSZ9565

Tata Vissza Tervezőmérnök Pályakezdő mérnökök figyelem! Hivatkozási szám WHCSZ9565

Tovább a jelentkezéshez
Nemzetközileg elismert, ipari gépgyártó  partnerünk megbízásából keresünk TERVEZŐMÉRNÖK pozícióba munkatársat.

Feladatok

  • Gyártmányok konstrukciós terveinek, gyártmánytervek elkészítése, gyárthatósági, statikai, szállíthatósági, szerelhetőségi, illetve nem utolsó sorban esztétikai szempontok figyelembevételével
  • Gyártási dokumentációk összeállítása (3D modellek 2D rajzok, darabjegyzék)
  • Gyártmányok tervezésének precíz előkészítése és a kihelyezésig történő műszaki támogatása
  • A projektek koordinálásának részeként feladat a társ területekkel való folyamatos kapcsolattartás és együttműködés
  • Gyártmányok önköltségi kalkulációinak elkészítése

Elvárások

  • Gépészmérnök végzettség
  • CAD és Solid Edge vagy bármely 3D-s tervezőprogram ismerete
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Hasonló területen szerezett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Cafetéria
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Fiatalos csapat, jó légkör
  • Rugalmas munkaidő
  • Home office lehetőség a betanulási időszak után