Test Automation Engineer (remote)
Országos (remote)

Hivatkozási szám WHCSZ10602

Országos (remote) Vissza Test Automation Engineer (remote) Hivatkozási szám WHCSZ10602

Egy nemzetközi innovatív startup cég munkatársat keres remote munkavégzéssel, automatizált tesztelési tapasztalattal és angol nyelvtudással.

Feladatok

  • Új funkciók tesztelése
  • Automatizált tesztszkriptek létrehozása, karbantartása és futtatása
  • Teszteredmények összefoglalása, dokumentáció készítés
  • Regressziós tesztelés
  • A telepítés segítése

Elvárások

  • Tapasztalat a kövekezőkben: RESTful web Services, Javascript keretrendszerek, API -k, SDK -k, különböző webáruház motorok
  • Adatbázisok ismerete (SQL és noSQL)
  • Háttér tesztelésében szerzett tapasztalat
  • Tesztautomatizálási eszközökkel és keretrendszerekkel szerzett tapasztalat (GUI tesztelés, API-alapú tesztelés)
  • Szoftverfejlesztési folyamatok megértése

Ajánlatunk

  • Remote munkavégzés rugalmas munkaidőben
  • Támogató, fejlődő nemzetközi környezet
  • Élet- és balesetbiztosítás
  • Bónusz