Teszt keretrendszer fejlesztő
Budapest

Egy vezető egészségügyi szolgáltató vállalat új munkatársat keres Budapesten! Hivatkozási szám WHCSZ9472

Budapest Vissza Teszt keretrendszer fejlesztő Egy vezető egészségügyi szolgáltató vállalat új munkatársat keres Budapesten! Hivatkozási szám WHCSZ9472

Feladatok

  • A cég által gyártott, életet fenntartó orvosi berendezések megismerése
  • A vonatkozó gyártmányfejlesztési folyamatok és tesztelési technológiák megismerése és alkalmazása
  • Automatizált tesztkörnyezet megismerése és továbbfejlesztése
  • Javaslattétel a további fejlesztésekre, változtatásokra
  • A szoftverfejlesztési- és tesztelési folyamatok automatizálása/scriptelése hatékonyságnövelés céljából
  • CI/CD infrastruktúra továbbfejlesztése és üzemeltetése
  • Szoftverdokumentáció elkészítése

Elvárások

  • Informatikus vagy villamosmérnök végzettség, diploma (BSc, MSc, PhD)
  • Legalább 3 év fejlesztői, tesztautomatizálási vagy DevOps munkatapasztalat
  • C / C++/Java programozási nyelvek valamelyikének ismerete
  • Bash / Python scriptnyelvek ismerete
  • Fejlesztésben szerzett gyakorlat
  • Operációs rendszer ismeretek: Linux
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő kompenzáció
  • Teljesítménybónusz
  • Lojalitás bónusz
  • Egészségbiztosítás
  • Rugalmas munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Képzések
  • Jól megközelíthető lokáció
  • Biciklitároló (zuhanyzási lehetőséggel)
  • Parkolási lehetőség
  • AYCM tagság