Teszt műszerész
Veresegyház

Cafateria már a belépés napjától! Hivatkozási szám WHC011465

Veresegyház Vissza Teszt műszerész Cafateria már a belépés napjától! Hivatkozási szám WHC011465

Jelentkezz önéletrajzoddal vagy hívd az alábbi számot: 30/245-7420 !

Feladatok

  • a Jenbacher gázmotoros konténerek, valamint az LM6000, TM2500 aeroderivatív gázturbina-generátor egységek végellenőrzésének és tesztelésének végrehajtása a gyártási dokumentációk, rajzok, tesztprocedúrák, specifikációk és projektspecifikus követelmények felhasználásával.
  • a gázmotoros és gázturbinás erőművek telepítésének, élesztésének, tesztelésének és terheléspróbája során szükséges csatlakoztatással, műszerezettséggel és vezérlőrendszerrel kapcsolatos feladatoknak elvégzése az alkalmazott előírások, rajzok, szóbeli és írásbeli utasítások alapján.

Elvárások

  • Technikus vagy egyéb műszaki (gépész/elektromos) középfokú szakmai végzettség

Ajánlatunk

  • Bérezés: bérigény benyújtásával- megegyezés szerint-tapasztalat és végzettség függvényében
  • Cafetéria juttatás a belépés napjától: kb. 35.000Ft
  • Műszakpótlék délután 30%
  • Utazási költségtérítés: 35 Ft/km
  • Céges buszjárat
  • Munkavédelmi ruha: személyre szabva + mosást a cég vállalja
  • Egészségbiztosítás
  • Kedvezményes ebédmenü