Szoftver tesztelő és automatizáló
Budapest

Hivatkozási szám WHCSZ9478

Budapest Vissza Szoftver tesztelő és automatizáló Hivatkozási szám WHCSZ9478

Tovább a jelentkezéshez
Egy vezető egészségügyi szolgáltató vállalat új munkatársat keres Budapesten!

Feladatok

  • A cég által gyártott, életet fenntartó orvosi berendezések megismerése
  • A vonatkozó gyártmányfejlesztési folyamatok és tesztelési technológiák megismerése és alkalmazása
  • Orvosi berendezések fejlesztési eredményeinek ellenőrzése és tesztelése
  • Automatizált tesztkörnyezet megismerése és továbbfejlesztése
  • Tesztek végrehajtása és folyamatos karbantartása
  • Tesztdokumentáció elkészítése

Elvárások

  • Informatikus vagy villamosmérnök végzettség, diploma (BSc, MSc, PhD)
  • Minimum 2 év szoftvertesztelésben szerzett tapasztalat (teszteset készítése, manuális és/vagy automatikus futtatása)
  • C# programozási nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő kompenzáció
  • Teljesítménybónusz
  • Lojalitás bónusz
  • Egészségbiztosítás
  • Rugalmas munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Képzések
  • Jól megközelíthető lokáció
  • Biciklitároló (zuhanyzási lehetőséggel)
  • Parkolási lehetőség
  • AYCM tagság