Teszter technikus
Sárvár

Versenyképes jövedelem, modern munkakörnyezetben Hivatkozási szám WHC01694

Sárvár Vissza Teszter technikus Versenyképes jövedelem, modern munkakörnyezetben Hivatkozási szám WHC01694

Tovább a jelentkezéshez
A sárvári gyáregységünk csapatába TESZTER TECHNIKUS munkakör betöltésére keresünk munkatársat.

Feladatok

  • Teszter gépek, berendezések hatékony működésének biztosítása minden teszter fázis megfelelő értéktartományban tartása hibák, mutatószámok romlásának kivizsgálása a teszter gép hibájának javítása felmerülő anyag- és folyamatbeli hibák felismerése és felelősök bevonása az analizációba tervezett megelőző karbantartások

Elvárások

  • Mechatronikai technikus végzettség
  • 4 műszakos munkarend vállalása
  • Magabiztos számítástechnikai ismeretek (Excel)

Amit kínálunk

  • Alapfizetésen felüli juttatások: cafetéria, havi bónusz;
  • Professzionális, modern munkakörnyezet;
  • Kiemelkedő bérezés;
  • Szakmai fejlődési lehetőség.