Toborzási gyakornok
Budapest

Hivatkozási szám WHCSZ144

Budapest Vissza Toborzási gyakornok Hivatkozási szám WHCSZ144

Tovább a jelentkezéshez

HR és műszaki területek iránt érdeklődő egyetemisták figyelem!

Szuper gyakornoki munkalehetőségünk van Számotokra. Budapesti vagy győri irodánkba keresünk Toborzási gyakornok pozícióba új munkatársat!

Ha szeretnél szakmai tapasztalatra szert tenni és érdekel a HR, a szellemi munkaerő-közvetítés világa, akkor nálunk a helyed!

Feladatok

  • HR tanácsadók munkájának szakmai támogatása;
  • jelöltek felkutatása, hatékony toborzási módszerek alkalmazása;
  • online felületek használata, hirdetések kezelése, adatbázisok szűrése;
  • beérkezett pályázati anyagok kezelése, előszűrése, telefonos- és személyes interjúk szervezése;
  • munkaerő - közvetítési folyamatokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése;
  • riportok elkészítésében való részvétel;
  • szoros együttműködés a területen dolgozó munkatársakkal és társosztályokkal.

Elvárások

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok nappali tagozaton;
  • előny: műszaki területen folytatott tanulmányok (aktív / passzív hallgatói jogviszony);
  • toborzási, kiválasztási vagy HR területen szerzett szakmai tapasztalat
  • legalább heti 30 óra munkavégzés vállalása;
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás (német nyelvtudás előny);
  • MS Office felhasználó szintű ismeretek;
  • érdeklődés a HR terület, azon belül is a kiválasztási folyamatok iránt;
  • lelkiismeretes és precíz személyiség, jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk

  • Változatos feladatok, izgalmas projektek;
  • home office lehetőség;
  • pörgős, lendületes csapat;
  • támogató munkakörnyezet;
  • gyakornoki fizetés + Teljesítménybónusz
  • továbblépési lehetőség;
  • rugalmas hozzá állás az iskolai elfoglaltság szerint;
  • modern irodai környezet;
  • szakmai képzések, közös programok.