TPM gyakornok-diákmunka
Oroszlány és vonzáskörzete

Diák gyakornoki munkalehetőség ! Hivatkozási szám WHC02555

Oroszlány és vonzáskörzete Vissza TPM gyakornok-diákmunka Diák gyakornoki munkalehetőség ! Hivatkozási szám WHC02555

Tovább a jelentkezéshez

Oroszlányi partnerünk a világ legjelentősebb ultraszűrő víztisztító membránokat előállító gyára, ahol a létfontosságú víz újrahasznosítására koncentrálva rendszereket készítenek, mellyel tiszta vizet adnak a jövő generációinak. TPM gyakornoki pozícióba keres diák munkavállalót!

Feladatok

  • Termelési segédeszközök rajzdokumentációinak készítése
  • Karbantartási, javítási utasítások készítése
  • Riportok készítése
  • Részvétel gépek építésében, karbantartásában

Elvárások

  • Gépész főiskolai, vagy egyetemi hallgatói jogviszony
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • 3D tervezői program ismerete
  • Gépészeti rajzolásban és műhelymunkában való jártasság

Amit kínálunk

  • Szakmai gyakorlati hely
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Családias környezet