Vámkezelési csoportvezető
Budapest

Vezess egy remek csapatot! Hivatkozási szám WHCSZ10824

Budapest Vissza Vámkezelési csoportvezető Vezess egy remek csapatot! Hivatkozási szám WHCSZ10824

Budapesten elhelyezkedő partnercégünk megbízásából VÁMKEZELÉSI CSOPORTVEZETŐ munkatársat keresünk.

Feladatok

  • Vámcsoportvezetői feladatok ellátása
  • Az export és import csoportvezetőkkel közösen kontrolálni a vámtevékenységet
  • Vámügyintézéssel járó és dolgozókkal kapcsolatos adminisztráció ellátása
  • Import és export szállítmányok vámkezelésében részvétel
  • Aktív elszámolás felügyelete
  • Okmány módosítások és hatósági beadványok elkészítése
  • Vámhivatali személyes ügyintézés

Elvárások

  • Vezetői tapasztalat
  • Vámügyintéző végzettség
  • Jó kapcsolatteremtő, kommunikációs képesség
  • Precíz, részletekre kiterjedő munkavégzés, terhelhetőség
  • Számítástechnikai ismeretek (World, Excel, Regens)
  • B kategóriás jogosítvány

Ajánlatunk

  • Teljes munkaidős állás
  • Versenyképes bérezés
  • Cafetéria rendszer
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Dinamikus, összetartó csapat