Vezető tervező villamosmérnök
Budapest, XI. kerület

Budapest XI. kerületi munkavégzéssel keresünk Vezető tervező villamosmérnök kollégát a bővülő csapatba! Hivatkozási szám WHCSZ8878

Budapest, XI. kerület Vissza Vezető tervező villamosmérnök Budapest XI. kerületi munkavégzéssel keresünk Vezető tervező villamosmérnök kollégát a bővülő csapatba! Hivatkozási szám WHCSZ8878

Tovább a jelentkezéshez
Partnerünk adatközponti, a biztonságtechnikai, valamint épületfelügyeleti rendszerek kivitelezésével, bővítésével, karbantartásával foglalkozik.

Feladatok

  • Tervezési projektek szakági vezetése
  • Villamosmérnök tervező kollégák szakmai irányítása, mentorálása
  • Villamos tervek készítése AutoCAD és/vagy Revit rendszerekben
  • Alvállalkozói tervek átnézése, értelmezése, véleményezése
  • Tervmódosulások követése, elkészült tervek aktualizálás
  • Közreműködés a projektek műszaki előkészítésében
  • Helyszíni műszaki felmérés
  • Műszaki megoldások, koncepció tervek kidolgozása
  • Tervezéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, partnerekkel

Elvárások

  • Villamosmérnök végzettség
  • V-T jogosultságok
  • Több éves tapasztalat erősáram szakági tervezésben
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Strukturált gondolkodásmód
  • Ügyfélközpontúság
  • Határozott fellépés
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés+bónusz
  • Rugalmas munkaidő 8 órában
  • Laptop és telefon
  • Céges gépjármű
  • Vállalati biztosítás
  • Kihívással teli komplex projektek
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Jó hangulatú, támogató csapat