Villamos karbantartó
Győr

Hivatkozási szám WHC01768

Győr Vissza Villamos karbantartó Hivatkozási szám WHC01768

Győri élelmiszeripari partnercégünk részére villamos karbantartó munkavállalót keresünk

Feladatok

  • A gyárban található gyártógépek, csomagológépek üzemeltetése, javítása, hibaelhárítása
  • Karbantartási feladatok elvégzése, dokumentálása
  • A gyártásban előforduló hibák követése és elhárítása
  • Épületkarbantartási munkák elvégzése Műhely és raktárrend fenntartása

Elvárások

  • Villamos szakirányú végzettség
  • Min. 3 év termelő területen szerzett szakmai tapasztalat Ipari automatizálásban szerzett tapasztalat
  • Pneumatikai ismeretek
  • Pótalkatrész raktár működtetése

Ajánlatunk

  • Versenyképes bérezés (alapbér + bónusz + cafeteria)
  • Emelt műszakpótlékok Időszakos termékcsomag
  • Ajánlási bónusz Ingyenes kávéautomata-használat