Villamos tervező mérnök
Budapest, XI. kerület

Budapesti munkavégzéssel keresünk Villamos tervező kollégát a bővülő csapatba! Hivatkozási szám WHCSZ10299

Budapest, XI. kerület Vissza Villamos tervező mérnök Budapesti munkavégzéssel keresünk Villamos tervező kollégát a bővülő csapatba! Hivatkozási szám WHCSZ10299

Partnerünk adatközponti, a biztonságtechnikai, valamint épületfelügyeleti rendszerek kivitelezésével, bővítésével, karbantartásával foglalkozik.

Feladatok

  • Közreműködés a projektek műszaki előkészítésében
  • Műszaki megoldások, koncepció tervek kidolgozása
  • Villamos tervek készítése, átnézése, értelmezése, véleményezése
  • Költségvetési kiírások készítése, azok árazása
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel
  • Szakmai javaslatok kidolgozása
  • Meglévő rendszerek felülvizsgálata, auditálása
  • Egy-egy projekt üzemeltetési időszakában szerzett tapasztalatok gyűjtése, rendszerezése, a tudásmenedzsment rendszerbe töltése

Elvárások

  • Villamosmérnök végzettség
  • Több éves tapasztalat erősáram tervezésben
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Nyitott, csapatjátékos személyiség

Ajánlatunk

  • Versenyképes bérezés+prémiumok
  • Irodai munkarend, rugalmas beosztásban
  • Laptop és telefon
  • Vállalati biztosítás
  • Bejárási támogatás
  • Kihívással teli komplex feladatok
  • Jó hangulatú, támogató csapat