Villamos tesztelő
Kunszentmiklós

Kiemelkedő bérezéssel, 1 műszakban! +36/30-173-3767 Hivatkozási szám WHC011885

Kunszentmiklós Vissza Villamos tesztelő Kiemelkedő bérezéssel, 1 műszakban! +36/30-173-3767 Hivatkozási szám WHC011885

Kunszentmiklósi multinacionális partnercégünkhöz keresünk 2 műszakos munkarendbe VILLAMOS TESZTELŐ munkatársakat!

Feladatok

  • Közép-feszültségű kapcsolóberendezések funkcionális és villamos ellenőrzése
  • Általános karbantartási feladatok ellátása
  • Hibaelhárítás
  • Kapcsolódó dokumentumok kezelése
  • Jelentések készítése

Elvárások

  • Villanyszerelő, elektromos végzettség
  • Számítástechnikai ismeretek
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Megbízhatóság
  • Jó együttműködő készség
  • Túlóra vállalása!

Ajánlatunk

  • Kiemelkedő bér + cafetéria már az ELSŐ naptól
  • Havi és év végi bónuszok
  • Modern munkakörnyezet
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • TELJES utazási támogatás autóval történő munkába járás esetén
  • Ingyenes céges buszjáratok: Rácalmás, Dunaújváros, Szalkszentmárton, Tass, Szabadszállás