Villamosmérnök
Győr

  • Fejlődési lehetőség, vonzó kihívások!
Hivatkozási szám WHCSZ145

Győr Vissza Villamosmérnök

Tovább a jelentkezéshez
  • Győrben található, gépalkatrész gyártó partnercégünkhöz keresünk VILLAMOSMÉRNÖK pozícióra munkatársat.

Feladatok

  • Részvétel az ipari berendezések, egyedi célgépek telepítésében
  • PLC vezérlések teljes körű programozása
  • Tervezések, ajánlatok kidolgozásában való részvétel
  • Műszaki dokumentáció készítése
  • Kapcsolattartás az alvállalkozóval ajánlatadás és kivitelezés időszakában
  • Berendezések üzembe helyezésében való részvétel
  • Próbagyártás koordinálása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség villamosmérnöki területen
  • Minimum 2 éves tapasztalat
  • PLC vezérlési ismeretek (Omron, Siemens)
  • Felhasználói szintű PC ismeret (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • Projektszemlélet, jó munkaszervezés, rugalmasság, kreativitás
  • Angol nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Stabil, biztos munkahely
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Szakmai fejlődés
  • Azonnali munkakezdés
  • Képzések támogatása