Webáruházi összekészítő diákmunka - Törökbálint
Budapest vonzáskörzete

Hivatkozási szám WHC02203

Budapest vonzáskörzete Vissza Webáruházi összekészítő diákmunka - Törökbálint Hivatkozási szám WHC02203

Partnerünk Magyarország legnagyobb játék kis- és nagykereskedelmi áruházait szolgálja ki.

Az üzletekbe történő kiszállításon kívül az online rendelések feldolgozása is a törökbálinti raktárban történik.

Nappali tagozatos diákok jelentkezését várjuk!

Feladatok

  • Anyagmozgatás, komissiózás
  • Online értékesítés összeállítása, csomagolása, esetenként számlázása
  • Raktári rend biztosítása

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív/passzív)
  • Heti min. 3 nap vállalása (hétfőtől szombatig)
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Betölött 18. életév
  • PDA ismeret

Ajánlatunk

  • Rugalmas munkaidő
  • Ingyenes céges buszjárat Budapestről
  • Br. 1300 Ft-os órabér
  • Hosszútávú diákmunka