Adatkezelő diákmunka - Taksony/Home Office
Taksony / Home office

Hivatkozási szám WHC021525

Taksony / Home office Vissza Adatkezelő diákmunka - Taksony/Home Office Hivatkozási szám WHC021525

Partnerünk a világ egyik vezető automatizációs megoldásokat nyújtó vállalata. IT csapatuk keresi új diák gyakornokát.

Feladatok

  • Robotok és egyéb termékek törzsadatainak a szinkronizálása ERP és CRM rendszerben, és ezzel kapcsolatos adatrögzítés
  • Hibák feltárása, dokumentálása, a fejlesztések aktív támogatása
  • Az adatok pontosságának többszempontú ellenőrzése
  • Helyi és nemzetközi partnerek törzsadatainak létrehozása, karbantartása
  • Napi szóbeli és írásbeli kapcsolattartás a németországi anyavállalat társosztályaival

Elvárások

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony (vagy 25 év alatti passzív)
  • Heti min. 24 óra vállalása
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (aktív) a nemzetközi együttműködés miatt, német nyelvtudás előny
  • Jó kommunikációs képesség, átfogó gondolkodásmód
  • Analitikus rendszerszemlélet

Ajánlatunk

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Betanulás után teljesen otthonról végezhető!
  • Versenyképes bér