ALKALMI vendéglátós diákmunkák | BUDAPEST
BUDAPEST

Dolgozz suli mellett rugalmasan! Hivatkozási szám WHC02845

BUDAPEST Vissza ALKALMI vendéglátós diákmunkák | BUDAPEST Dolgozz suli mellett rugalmasan! Hivatkozási szám WHC02845

Budapest neves éttermeibe és hoteleibe keresünk alkalmi jelleggel diákokat!

Feladatok

Munkakörök változatosan:

  • Pultos
  • Felszolgáló
  • Poharas
  • Szobalány
  • Mosogató
  • Recepciós
  • Szakács

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív/passzív)
  • Megbízható munkavégzés

Ajánlatunk

  • Rugalmas munkaidő - te választhatod meg a napokat, hogy mikor szeretnél dolgozni.
  • Dolgozhatsz a barátaiddal, így még jobban fog menni a munka!
  • Versenyképes órabér - ez mindig pozíciótól és helyszíntől függ
  • Menő éttermekben és hotelekben dolgozhatsz, ami később jól mutat majd az önéletrajzodban