Beszerző-német nyelvtudással
Győr

Hivatkozási szám WHCSZ8977

Győr Vissza Beszerző-német nyelvtudással Hivatkozási szám WHCSZ8977

Német tulajdonú szolgáltató partnerünkhöz keresünk Beszerző pozíció munkatársat német nyelvtudással.

Feladatok

  • Megrendelések rögzítése, a megrendelésre vonatkozó igények tisztázása
  • Áruk, termékek elérhetőségének ellenőrzése a katalógusban
  • Törzsadat-menedzsment: törzsadatok rögzítése, változások nyomon követése, szükséges dokumentáció összegyűjtése
  • Szoros együttműködés az anyacég központi beszerzési csapatával
  • Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Ajánlatok behozása, versenyeztetés
  • Ártárgyalások lefolytatása beszerzési megtakarítások elérése érdekében

Elvárások

  • Beszerző munkakörben vagy hasonló pozícióban szerzett minimum 1-2 év tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes és ERP ismeretek
  • Precizitás, pontosság, jó kommunikációs – és problémamegoldó készség, proaktív hozzáállás
  • Magabiztos német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

Ajánlatunk

  • Mozgóbér és cafeteria
  • Bejárás támogatás biztosítása
  • Nemzetközi, stabil hátterű vállalat
  • Rugalmas munkaidő
  • Home office (heti 2 nap)
  • Fejlődési lehetőség