Customer Service intern  - francia és angol nyelvtudással
Budapest, XII. kerület (+ home office munkavégzés)

Customer Service intern - francia és angol nyelvtudással

Hivatkozási szám WHC02839

Budapest, XII. kerület (+ home office munkavégzés) Vissza Customer Service intern - francia és angol nyelvtudással Hivatkozási szám WHC02839

Partnerünk okos és energiahatékony termékekkel, szolgáltatásokkal, és megoldásokkal segítheti ügyfeleit egy fenntarthatóbb világ létrehozásában.

Feladatok

  • Rendelések pontos rögzítése
  • Ügyfél általi megrendelések kezelése, a megrendeléstől a szállításig
  • Kapcsolattartás a vállalat egyéb osztályaival (kereskedelmi, pénzügyi, ellátási lánc csapatok)
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel emailben (ár, árucikk elérhetőség, stb.)
  • Rendelési visszacsatolás menedzselése, rendelések pontos teljesítésének érdekében
  • Kollégák munkájának támogatása, riportok készítése

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív/passzív)
  • Magabiztos ANGOL és FRANCIA nyelvtudás - szóban és írásban
  • Microsoft Office ismeret és nyitottság új programok megismerésére
  • Analitikus gondolkodás, kiváló kommunikációs készség
  • Heti min. 25 óra vállalása - rugalmasan

Ajánlatunk

  • A betanulás után home office munkavégzés lehetséges
  • Br. 1724 Ft-os órabér
  • Támogató csapat
  • Hosszútávú diákmunka