Gépészmérnök gyakornok
Kunszentmiklós

Szerezz szakmai tapasztalatot már a diákként! Hivatkozási szám WHC02580

Kunszentmiklós Vissza Gépészmérnök gyakornok Szerezz szakmai tapasztalatot már a diákként! Hivatkozási szám WHC02580

Partnerünk világ vezető energetikai technológiáit, a valós idejű automatizálást, a szoftvereket és szolgáltatásokat az otthonok, épületek, adatközpontok, infrastruktúrák és iparágak számára elérhető integrált megoldásokba egyesíti.

Feladatok

  • Gépészmérnökök napi szintű támogatása projektekben. Projekt feladatok elvégzése, ill támogatása.
  • Problémák összegyűjtése a termelő területekről, megoldási javaslatok kidolgozásában részvétel, végrehajtás támogatása
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
  • gépész területen folytatott tanulmányok
  • Heti min. 25 óra vállalása
  • Megbízható, feladatorientált látásmód

Ajánlatunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Tapasztalatszerzési lehetőség
  • Ingyenes céges buszjárat
  • Hosszútávú diákmunka