HSE gyakornok
Győr

Szerezz tapasztalatot gyakornokként! Hivatkozási szám WHC02931

Győr Vissza HSE gyakornok Szerezz tapasztalatot gyakornokként! Hivatkozási szám WHC02931

Győri partnerünk részére keresünk HSE gyakornokot!

Feladatok

  • HSE (Health, Safety, Environment) terület támogatása
  • Irodai adminisztratív feladatok ellátása
  • Dokumentációk készítése

Elvárások

  • Folyamatban lévő nappali tagozatos aktív/passzív tanulmányok
  • Legalább még 1 évig hallgatói jogviszony
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Heti 2 nap vállalása

Ajánlatunk

  • Br. 1300 Ft/óra
  • Rugalmas munkaidő
  • Szakmai gyakorlati hely