Kereskedelmi gyakornok!
Bak

Szerezz értékes szakmai tapasztalatot diákként! Hivatkozási szám WHC02683

Bak Vissza Kereskedelmi gyakornok! Szerezz értékes szakmai tapasztalatot diákként! Hivatkozási szám WHC02683

Mezőgazdasági termékek nagykereskedelmével, termelésével foglalkozó partnercégünk számára keresünk kereskedelmi gyakornokot hosszútávú munkalehetőségre.

Feladatok

  • termelőkkel és kereskedőkkel való kapcsolattartás
  • értékesítésben való aktív közreműködés
  • Szállítói és vevői partnerkör bővítése
  • adminisztratív teendők ellátása

Elvárások

  • Kereskedelmi, gazdasági vagy agrár területen folytatott felsőfokú tanulmányok
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • szorgalmi időszakban legalább heti 20-24 óra vállalása
  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony

Ajánlatunk

  • kezdő bér bruttó 1.350 HUF/óra
  • utazási költség térítés 15 Ft/km
  • innovatív csapat
  • stabil munkalehetőség