Nyomdai kisegítő diákmunka
Budapest vonzáskörzete

Hivatkozási szám WHC02592

Budapest vonzáskörzete Vissza Nyomdai kisegítő diákmunka Hivatkozási szám WHC02592

Budapest 22. kerületi nyomdába keresünk nyomdai kisegítés feladatkör elvégzésére lelkes diákokat!

Feladatok

  • az újságok előkészítéséhez szükséges segédanyagok (raklapok, alátét papírok, kötöző anyagok, csomagoló fólia stb.) előkészítése
  • fedlapok átszámolása, ellenőrzése
  • napilapok, magazinok kiadásának előkészítése
  • a fordítások és a kiexpediált anyag folyamatos ellenőrzése
  • a munka és tűzvédelmi szabályok maradéktalan betartása

Elvárások

  • heti néhány nap fix vállalása
  • pontosság, precizitás
  • jelentkezés az éjszakai munkavégzés miatt kizárólag 18 év felett lehetséges!

Ajánlatunk

  • Céges busz Budapestről (Nagyvárad tér, Corvin negyed, Móricz Zs. körtér megállókkal)
  • br. 1400 Ft/óra + pótlékok (éjszakai, vasárnapi!)
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Éjszakai munkavégzés! (18 és 2 óra között)