Pénzügyi gyakornok
Székesfehérvár

PÉNZÜGYI GYAKORNOK Hivatkozási szám WHC02998

Székesfehérvár Vissza Pénzügyi gyakornok PÉNZÜGYI GYAKORNOK Hivatkozási szám WHC02998

Székesfehérvári partnerünk számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba: Pénzügyi gyakornok. Amennyiben pénzügyi vagy számviteli tanulmányokat folytatsz, kedveled az önálló munkavégzést és precíz vagy, ez a lehetőség Neked szól! Kezdd el velünk a karrierépítést!

Feladatok

  • Beérkező számlák iktatása
  • Számlák ellenőrzése és előkészítése SAP-ban
  • Irattározási teendők ellátása
  • Archiválás menedzselése
  • Kimenő és beérkező posta feldolgozása

Elvárások

  • Legalább alapfokú angol nyelvtudás
  • Heti 2-3 nap vállalása
  • Számítógépes ismeretek
  • Precizitás
  • Pénzügyi irányultság előny

Ajánlatunk

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Br. 1600 Ft/óra