Raktáros
Szeged környéke

Raktáros

Diákok! Kevés órád van egy héten? Dolgozz Raktárosi pozícióban! Hivatkozási szám WHC02757
Raktáros

Szeged környéke Vissza Raktáros Diákok! Kevés órád van egy héten? Dolgozz Raktárosi pozícióban! Hivatkozási szám WHC02757

Partnerünk 1994 óta van jelen a piacon, a kezdetek óta bababútorok gyártásával foglalkozik. Több elismerést, díjat is bezsebeltek már. Kiemelkedő figyelmet fordítanak arra, hogy bútoraik gyártása, forgalmazása a lehető legbiztonságosabb legyen. Partnerünk diákokat keres Raktárosi pozícióba.

Feladatok

  • Dobozok pakolása
  • Anyagmozgatás raktárak között

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Önálló, megbízható munkavégzés
  • Heti 3-4 nap munka vállalása
  • Fényképes önéletrajzzal történő jelentkezés

Ajánlatunk

  • Bér: bruttó 1.100 Ft/óra
  • Munkaidő: 06:15-14:45
  • Ebédszünet: 30 perc
  • Támogató, vidám csapat
  • Könnyen megközelíthető munkahely
  • Utazási támogatás
  • Igényes munkakörnyezet
  • Hosszútávú munkalehetőség