S2P intern - home office munkavégzés (angol-német nyelvtudás szükséges)
S2P intern - home office munkavégzés (angol-Német)

Dolgozz egy szuper csapatban! Hivatkozási szám WHC02611

S2P intern - home office munkavégzés (angol-Német) Vissza S2P intern - home office munkavégzés (angol-német nyelvtudás szükséges) Dolgozz egy szuper csapatban! Hivatkozási szám WHC02611

Szívesen kipróbálnád magad egy multinál? Ha jól beszélsz angolul és németül, suli mellett is ráérsz 20-25 órában, akkor itt a helyed!

Feladatok

  • Kapcsolatfelvétel a beszállítókkal előre megírt szkript szerint (angol és német nyelven)
  • Adatbázis frissítése - telefonos és emailes visszajelzések alapján
  • Pozitív üzleti kapcsolatok kialakítása, fejlesztése és fenntartása
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Riportok készítése

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
  • Magabiztos ANGOL és NÉMET nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Elkötelezett, precíz hozzáállás

Ajánlatunk

  • Rugalmas munkaidő - heti 20 órában
  • Home office munkavégzés
  • Br. 1469 Ft-os órabér
  • Szuper csapat