Sales és marketing gyakornok - Budapest, IV. kerület
Budapest, IV. kerület (+ home office)

Szerezz releváns szakmai tapasztalatot már diákként! Hivatkozási szám WHC02710

Budapest, IV. kerület (+ home office) Vissza Sales és marketing gyakornok - Budapest, IV. kerület Szerezz releváns szakmai tapasztalatot már diákként! Hivatkozási szám WHC02710

Partnerünk elsődleges célja, hogy MRO megoldásokat nyújtson a repülés és az energiaipar számára. Kiváló gyártási megoldásokat és kiterjedt motoralkatrész -javítási és javítási szolgáltatásokat nyújt a világ legnagyobb turbinagyártóinak.

Feladatok

  • Aktívan részvétel a globális marketing és kommunikációs terv végrehajtásában
  • Digitális marketingtevékenységeket támogatása, például a webhelyek frissítése, a közösségi média kezelése, digitális kampányok támogatása,
  • Megrendelői rendezvények, konferenciák és kiállítások szervezésében és előkészítésében való aktív részvétel
  • Adminisztrációs feladatok ellátása – marketing dokumentációk frissítése, fordítás, árajánlatokban és számlázásban való segítségnyújtás.
  • Rugalmas, tanulmányokhoz illeszkedő munkaidő
  • Home office munkavégzés
  • br. 1259 Ft-os órabér
  • Fejlődési lehetőség – tanulmányok befejeztével akár főállású pozícióban is
  • Projekt munkák, ahol kiélheted a kreativitásod
  • Szakmai gyakorlatot is le tudunk igazolni!

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Proaktív és célorientált gondolkodásmód
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Heti min. 32 óra vállalása
  • Magabiztos angol nyelvtudás

Ajánlatunk